Kepuce Camper

Kepuce Camper

Kepuce Camper

Kepuce Camper

Gjysme cizme Camper

Gjysme cizme Camper
Duke filluar nga ALL22,399.00
Disponueshmëri: Ne gjendje
SKU
46104-098
Krijuar me teknikën Strobel, gjysmë çizmet ikonë Camper i shkojnë për shtat formës së këmbës duke ofruar ekstra fleksibilitet, dhe duke ju krijuar ndjesinë e të ecurit zbathur.
WA button WA button