Sandale Kickers

Sandale Kickers

Kepuce me Qafe Kickers

Kepuce me Qafe Kickers

Kepuce Kickers

Kepuce Kickers
Duke filluar nga ALL7,049.50 Cmimi ALL14,099.00
Disponueshmëri: Ne gjendje
SKU
512050-50
Kepuce klasike Kickers ne dy ngjyra: vishnje dhe te zeze. Materiali 100% lekure. Prerja e ngjushte klass dhe me qepje anesore.
WA button WA button