Kepuce KIckers

Kepuce KIckers

Balerina Kickers

Balerina Kickers

Balerina Kickers

Balerina Kickers
Duke filluar nga ALL5,299.50 Cmimi ALL10,599.00
Disponueshmëri: Ne gjendje
SKU
775600-50
Balerina Kickers per femra, dizenjuar me rrip qe lidhet ne kycin e kembes. Teper komode per perditshmeri e ofruar ne dy ngjyra: bezhe dhe te zeze.
WA button WA button