Fallen Vulc Vegan

Fallen Vulc Vegan

BOMBER C-03

BOMBER C-03

Fallen Bomber

tlete Fallen Bomber. Te rehatshmene kembe dhe mjaft cilesore. Posacerisht per skateboard, por mund te vishen edhe per perditshmeri.
Duke filluar nga ALL9,499.00
Disponueshmëri: Ne gjendje
SKU
Fallen Bomber
Atlete Fallen Bomber. Te rehatshmene kembe dhe mjaft cilesore. Posacerisht per skateboard, por mund te vishen edhe per perditshmeri. Ngjyra dhe model shume i bukur.
WA button WA button