Triko Hi-Tec

Triko Hi-Tec

Fallen Cobra Hoodie

Fallen Cobra Hoodie

FALLEN INSIGNIA HOODIE

Fallen Insignia Hoodie E ngrohte dhe sportive per tu veshur ne perditshmeri.
Duke filluar nga ALL7,999.00
Disponueshmëri: Ne gjendje
SKU
FALLEN INSIGNIA HOODIE
Fallen Insignia Hoodie E ngrohte dhe sportive per tu veshur ne perditshmeri. • 60% Pambuk • 40% Poliester • Me llastik tek pjesa e mengeve dhe ne fundin e bluzes • Xhep te madh tek pjesa e perparme e bluzes • Logo e printuar me ekran • Me kapuc
WA button WA button