Poetic Collective Pants Corduroy

Poetic Collective Pants Corduroy

Poetic Collective Painter Pants

Pantallona te gjata per femra dhe meshkuj, xhins i lehte dhe elastike.
Duke filluar nga ALL12,599.00
Disponueshmëri: Ne gjendje
SKU
Poetic Collective Painter Pants
Pantallona te gjata per femra dhe meshkuj, xhins i lehte dhe elastike. Vijne ne tre ngjyra dhe material te ndryshem. Gjithashtu kane xhepa përpara me katrorë, xhep për përdorim anash, dhe bel elastik.
WA button WA button