Naturalista N5729

Naturalista N5729

Naturalista N758

Naturalista N758

Naturalista N267

Kepuce per meshkuj Naturalista. Cilesi maksimale dhe te rehatshme ne perditshmerine tuaj
Duke filluar nga ALL15,899.00
Disponueshmëri: Ne gjendje
SKU
N267
Kepuce per meshkuj Naturalista. Cilesi maksimale dhe te rehatshme ne perditshmerine tuaj. Nga pyka deri te çizmet e larta janë të mbrojtura nga një taban i lehtë dhe fleksibël. Shtojca e lëvizshme, lëkura e këndshme dhe komoditeti i fundit do ta bëjnë këpucën të përshtatet me formën natyrale të këmbës tuaj.
WA button WA button