Krem Triple Protection

Krem Triple Protection

Serum me vitamine C

Serum me vitamine C

Sapun me arre kokosi

ALL700.00
Disponueshmëri: Ne gjendje
SKU
769503934495
Ndjeni arrë kokosi të ëmbël në lëkurën tuaj, me sapunin tonë të mrekullueshëm të kokosit. Sapunët Caribbean Emerald janë bërë me kujdes dhe vetëm me përbërësit më të mirë. E shkëlqyeshme për të gjitha lëkurat, një dhuratë ideale për çdo rast!
WA button WA button