Balsam ushqyes me avokado

Balsam ushqyes me avokado

Sapun me arre kokosi

Sapun me arre kokosi

Krem Triple Protection

Krem Triple Protection
ALL11,600.00
Disponueshmëri: Ne gjendje
SKU
769503934105

Krem inovativ dhe i pasur për fytyrën i krijuar për të mbrojtur lëkurën nga dielli, ndotja, agjentët atmosferikë, drita artificiale dhe rrezet HEV të ekraneve të kompjuterit.

 I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës. Mund të përdoret çdo ditë si pjesë e rutinës suaj të kujdesit të lëkurës. Formula e tij përthithet shpejt në lëkurë, duke e lënë atë të hidratuar, të mbrojtur, rrezatuese dhe të gatshme për të përballuar ditën në vazhdim. Nëse jeni duke kaluar kohë jashtë, duke udhëtuar në një qytet të ndotur ose thjesht duke kërkuar për një shtresë shtesë mbrojtëse për lëkurën tuaj, kremi i fytyrës Caribbean Emerald Triple Protection është një zgjedhje e shkëlqyer për të mbajtur lëkurën tuaj të shëndetshme dhe të mbrojtur.

WA button WA button