Shampo ushqyese me avokado

Shampo ushqyese me avokado

Krem Triple Protection

Krem Triple Protection

Balsam ushqyes me avokado

Balsam flokesh me avokado.
ALL2,100.00
Disponueshmëri: Ne gjendje
SKU
769503934150
I pasur me vitaminat A, B, D dhe E qe gjenden ne vajin e avokados, ky balsam do t'i lere floket tuaj te bute, te shndritshem dhe te shendetshem.
We found other products you might like!
WA button WA button