Serum Elastin

Serum Elastin

Qiri Grapefruit

Qiri Grapefruit

Qiri Caribbean Bloom

ALL1,900.00
Disponueshmëri: Ne gjendje
SKU
769503934365
Luleshtrydhe me lëng, mollë e ëmbël, kajsi e pjekur, agrume freskuese dhe ananas tropikal përzihen së bashku në këtë qiri të përsosur. 100% dyll soje.
WA button WA button