Serum me kolagjen

Serum me kolagjen

Serum Elastin

ALL5,600.00
Disponueshmëri: Ne gjendje
SKU
769503934037
Serum i koncentruar elastine me efekt hidratues dhe forcues. Rigjallëron lëkurën dhe ndihmon në reduktimin e shfaqjes së linjave të imta dhe rrudhave. Serumi Caribbean Emerald Elastin është i lehtë dhe përthithet lehtësisht në lëkurë, duke e bërë atë të përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës. Kur përdoret rregullisht, mund të ndihmojë në përmirësimin e strukturës së përgjithshme dhe qëndrueshmërisë së lëkurës, duke e lënë atë të duket më e lëmuar, e trashë dhe më rinore.
WA button WA button