Serum me vitamine C

Serum me vitamine C

Serum Elastin

Serum Elastin

Serum me kolagjen

ALL5,600.00
Disponueshmëri: Ne gjendje
SKU
769503934020
Serum i koncentruar me bazë kolagjeni, për një trajtim intensiv të fytyrës. Promovon rigjenerimin e lëkurës, duke mbushur rrudhat e vogla dhe duke zbutur linjat e shprehjes.
WA button WA button