Sapun me arre kokosi

Sapun me arre kokosi

Serum me kolagjen

Serum me kolagjen

Serum me vitamine C

ALL5,600.00
Disponueshmëri: Ne gjendje
SKU
769503934464
Një serum i fuqishëm me vitaminë C për një çehre të butë dhe të ndritshme. Mbështet prodhimin e kolagjenit dhe përmirëson strukturën dhe pamjen e përgjithshme të lëkurës.
WA button WA button