Gioseppo GRASLEBE Black

Gioseppo GRASLEBE Black

Gioseppo Taurage Black

Gioseppo Taurage Black

Gioseppo REVDA Black

Duke filluar nga ALL6,499.00
Disponueshmëri: Ne gjendje
SKU
8434608849495-1
Cizme per vajza. Pjesa e jashtme lekure e zeze dhe kamosh me zinxhir anash. Fundi I kepuceve I rrumbullaket
WA button WA button