Cizme Gioseppo ALBIG Black

Cizme Gioseppo ALBIG Black

Cizme Gioseppo Kikuyu

Cizme Gioseppo Kikuyu

Gioseppo TARLAND BLACK

Duke filluar nga ALL9,699.00
Disponueshmëri: Ne gjendje
SKU
8445413283718-1
Materiali I jashtem poliester. Materiali I brendshem sintetike. Kepuce te zeza me take te trashe dhe platforme me maje gjysem katrore.
WA button WA button