Kanna Sportcalf off white

Kanna Sportcalf off white

Kanna Suede Black

Sandale per femra, stil i vecante, komode dhe mjaft elegante.
Duke filluar nga ALL15,899.00
Disponueshmëri: Ne gjendje
SKU
Kanna Suede Black
Kanna shoes. Sandale per femra, stil i vecante, komode dhe mjaft elegante. Kombinohen edhe me pantallona por edhe me fustane. Kepucet e markes Kanna perbehen nga nje sholle teper e rehatshme dhe nuk ju krijon aspak probleme me kemben, perkundrazi ju ndihmon dhe ju lehteson ecjen gjate dites.
WA button WA button