Krem duarsh

Krem duarsh

Balsam ushqyes me avokado

Balsam ushqyes me avokado

Shampo ushqyese me avokado

Shampo natyrale per te gjithe llojet e flokeve. Pa paraben, pa sulfate, pa petrolatum.
ALL2,100.00
Disponueshmëri: Ne gjendje
SKU
769503934143
Shampo natyrale per te gjithe llojet e flokeve. Vaji i avokados eshte i pasur me vitamina A, B, D dhe E dhe lipide qe ndihmojne ne ushqyerjen e flokeve dhe mbajtjen e tyre te shendetshem dhe te hidratuar. Floket tuaj do te jene te bute, me shkelqim dhe te forte. Permban vaj avokado, ektrakt nga gjethet e aloe vera, qumesht blete. Pa paraben, pa sulfate, pa petrolatum!
WA button WA button