Krem per syte

Krem per syte

Shampo ushqyese me avokado

Shampo ushqyese me avokado

Krem duarsh

Formule specifike per mbrojtjen dhe hidratimin e lekures se duarve!
ALL1,800.00
Disponueshmëri: Ne gjendje
SKU
769503934006
Formule specifike per mbrojtjen dhe hidratimin e lekures se duarve. Ky krem ka cilesi qetesuese dhe zbutese, dhe eliminon inflamacionet e lekures. E mbron lekuren e duarve nga ekspozimi ne diell, ne te ftohte dhe ndaj agjenteve te tjere atmosferike. Permban uje trendafili organik, vaj bajameje, ekstrakt nga gjethet e aloe vera, vaj nga farat e rrushit.
We found other products you might like!
WA button WA button