Gioseppo Guelph Camel

Gioseppo Guelph Camel

Gioseppo BANFF Taupe

Gioseppo BANFF Taupe

Gioseppo Neidling Black

Duke filluar nga ALL10,699.00
Disponueshmëri: Ne gjendje
SKU
8445413131606-1
Kepuce te bera me pjesen e siperme prej lekure natyrale. Bejeni me te lehte veshjen dhe heqjen e kepuceve dimerore duke zgjedhur nje model me zinxhir funksional.
WA button WA button