Gioseppo Neidling Black

Gioseppo Neidling Black

Gioseppo Skien Black

Gioseppo Skien Black

Gioseppo BANFF Taupe

Duke filluar nga ALL10,999.00
Disponueshmëri: Ne gjendje
SKU
8445413266599-1
E ngrohte, komode dhe ne mode. Mos I humbisni keto cizme ne ngjyre metalike me astar gezofi dhe taban te trashe.
WA button WA button