Naturalista

Naturalista

Naturalista skin back

Naturalista skin back

El Naturalista

Kepuce per femra El Naturalista. Cilesi maksimale dhe te rehatshme ne perditshmerine tuaj
Duke filluar nga ALL19,299.00
Disponueshmëri: Ne gjendje
SKU
N5491
Kepuce per femra El Naturalista. Cilesi maksimale dhe te rehatshme ne perditshmerine tuaj. Nga pyka deri te çizmet e larta janë të mbrojtura nga një taban i lehtë dhe fleksibël. Shtojca e lëvizshme, lëkura e këndshme dhe komoditeti i fundit do ta bëjnë këpucën të përshtatet me formën natyrale të këmbës tuaj.
WA button WA button