Gioseppo REVDA Black

Gioseppo REVDA Black

Gioseppo Taurage Black

Duke filluar nga ALL9,299.00
Disponueshmëri: Ne gjendje
SKU
8445413141827-1
Rrjete te zeze me copa te zeza blu dhe te kuqe ne material sintetik. Permban logon ikonike Rhino ne te zeze.
WA button WA button