Naturalista NF98

Naturalista NF98

Naturalista N5771

Naturalista N5771

Naturalista N5149

Kepuce per femra Naturalista. Cilesi maksimale dhe te rehatshme ne perditshmerine tuaj.
Duke filluar nga ALL21,599.00
Disponueshmëri: Ne gjendje
SKU
N5149
Kepuce per femra Naturalista. Cilesi maksimale dhe te rehatshme ne perditshmerine tuaj. Nga pyka deri te çizmet e larta janë të mbrojtura nga një taban i lehtë dhe fleksibël. Shtojca e lëvizshme, lëkura e këndshme dhe komoditeti i fundit do ta bëjnë këpucën të përshtatet me formën natyrale të këmbës tuaj.
WA button WA button