Kepuce Camper

Kepuce Camper

Kepuce Camper

Kepuce Camper

Kepuce Camper

Kepuce Camper
Duke filluar nga ALL18,099.00
Disponueshmëri: Ne gjendje
SKU
K300235-007
Elegante dhe "casual", këto gjysmë çizme meshkujsh janë plot me karakter. Pjesa e sipërme e krijuar me lëkurë premium Nubuck, përdorimi i teknikës Strobel dhe goma me material të lehtë EVA, i bëjnë këto këpucë tejet fleksibël. Pjesa e brendshme OrthoLite® i mban këmbët të freskëta dhe të thata gjatë gjithë kohës.
WA button WA button