Kepuce me Qafe Camper

Kepuce me Qafe Camper

Sandale Camper

Sandale Camper

Kepuce me Qafe Camper

Kepuce me Qafe Camper
Duke filluar nga ALL16,939.30 Cmimi ALL24,199.00
Disponueshmëri: Ne gjendje
SKU
36544-067
Kepuce me Qafe Camper ngjyre ulliri me dizenjo ne ngjyre portokalli dhe te zeze. Materiali lekure dhe i nderthurur me Gore Tex, ku ben te mundur mos depertimin e ujit, ne brendesi te kepuces.
WA button WA button