Sandale Pikolinos

Sandale Pikolinos

Sandale Pikolinos

Sandale Pikolinos
Duke filluar nga ALL15,599.00
Disponueshmëri: Ne gjendje
SKU
W3D-0668C1
Sandalet Pikolinos per femra jane ideale dhe nje nga modelet kryesore te sezonit te ri veror. Gjithashtu jane deale per kombinimin e nje larmi pamjesh, me dizajnin e tyre qe u jep atyre prekje elegante dhe natyrale. Materiali: lekure, Ngjyra: mjalti.
WA button WA button