Kepuce me Qafe Hi-Tec

Kepuce me Qafe Hi-Tec

Xhup pa menge Hi-Tec

Xhup pa menge Hi-Tec

Xhakete Hi-Tec

Xhakete Hi-Tec
Cmimi ne oferte ALL3,089.70 Cmimi ALL10,299.00
Disponueshmëri: Out of stock
SKU
5901979173144
Xhakete Hi-Tec Monar e rehatshme dhe e lehte, e persosur per perdorim te perditshem, apo udhetime . Xhaketa ka xhepa praktike, me zinxhire te veshur me materialin mikrofleks.
WA button WA button