Atlete Hi-Tec

Atlete Hi-Tec

Kepuce me Qafe Hi-Tec

Kepuce me Qafe Hi-Tec

Atlete Hi-Tec

Atlete Hi-Tec
Disponueshmëri: Out of stock
SKU
5901979194088
Atletet Hi-Tec per femra jane te shkelqyera per aktivitetin fizik dhe per perditshmeri. Pjesa e sipërme eshte bere nga kamosh sintetik. Panelet e rrjetes sigurojne ventilimin e duhur brenda kepuceve. Fale kesaj, gjithmone do te mbani nje ndjenje te kendshme te freskise. Veshja delikate e brendshme thith lageshtine e tepert nga lekura dhe mbron nga acarimi.
WA button WA button