Kepuce Camper

Kepuce Camper

Kepuce Camper

Kepuce Camper

Kepuce Camper

Kepuce Camper
Duke filluar nga ALL9,499.00
Disponueshmëri: Ne gjendje
SKU
K800239-007
Këto atlete bezhë për vajza ofrojnë një stil klasik dhe të rafinuar, të kombinuar me një pamje të fortë dhe femërore. Teknika Strobel i bën këto këpucë të përshtatshme për çdo aktivitet. Pjesa e brendshme me ajrosje OrthoLite® ofron mbështetje shtesë dhe i mban këmbët të thata.
WA button WA button