Kepuce Camper

Kepuce Camper

Kepuce Camper

Kepuce Camper

Kepuce Camper

Kepuce Camper
Duke filluar nga ALL21,099.00
Disponueshmëri: Ne gjendje
SKU
K300292-001
Bashkëkohore dhe sportive, këto çizme të zeza meshkujsh janë prodhuar duke përdorur teknikën Beetle. Sholla e jashtme e valëzuar Michelin e bën këpucën të parrëshqitshme dhe i shton rezistencën.
WA button WA button