Kepuce Camper

Kepuce Camper

Kepuce Camper

Kepuce Camper

Kepuce Camper

Kepuce Camper
Duke filluar nga ALL19,999.00
Disponueshmëri: Ne gjendje
SKU
K100389-008
Bashkëkohore dhe sportive, këto atlete meshkujsh të zeza me të verdhë janë prodhuar duke përdorur teknikën Beetle. Sholla e jasthme e valëzuar Michelin e bën këpucën të parrëshqitshme dhe i shton rezistencën.
WA button WA button