Sandale Camper

Sandale Camper

Sandale Camper

Sandale Camper

Sandale Camper

Sandale Camper
Duke filluar nga ALL20,199.00
Disponueshmëri: Ne gjendje
SKU
K201164-003
Sandale në ngjyrë kafe për femra. Modeli Dina paraqet një sandale me takë të ulët dhe me një dizajn të butë, që thekson linjën elegante të këmbës femerore.
WA button WA button