Sandale El Naturalista

Sandale El Naturalista

Sandale El Naturalista

Sandale El Naturalista

Sandale El Naturalista

Sandale El Naturalista
Duke filluar nga ALL14,399.00
Disponueshmëri: Ne gjendje
SKU
N5008
Sandale per femra me take ortopedike. Marka: El Naturalista. Materiali: lekure. Dizenjo ne nuancat e ngjyres blu. Teper komode dhe te pershtatshme si ne dite rutine, apo event.
WA button WA button