Dorashka Hi-Tec

Dorashka Hi-Tec

Tuta Hi-Tec

Tuta Hi-Tec

Xhup Hi-Tec

Xhup Hi-Tec
Duke filluar nga ALL3,959.70 Cmimi ALL13,199.00
Disponueshmëri: Ne gjendje
SKU
5901979154648
Xhup Hi-Tec eshte ideal per udhetime, kampe apo veshje te perditshme. Bere nga material sintetik me cilesi te larte (poliester 100%). Eshte i papershkueshem nga uji, dhe mbrojtes nga era dhe shiu.
WA button WA button