Xhup Salewa

Xhup Salewa

Bluze Salewa

Bluze Salewa

Atlete Salewa

Atlete Salewa
Disponueshmëri: Out of stock
SKU
4053865787315
Atlete Salewa te nderthura me MICHELIN. NGJYRA: • blu dhe vjollcë: • E sipërme: pëlhurë • Pjesa e brendshme: pëlhurë • Pjesë e jashtme : sintetike
WA button WA button