Kepuce Camper

Kepuce Camper

Kepuce Camper

Kepuce Camper

Kepuce Camper

Kepuce Camper
Duke filluar nga ALL16,999.00
Disponueshmëri: Ne gjendje
SKU
18552-074
Krijuar me materiale të zgjedhura me kujdes dhe sipas teknikës Strobel, këto këpucë ofrojnë fleksibilitet të shtuar. Sholla prej gome i bën të parrëshqitshme dhe pjesa e brendshme OrthoLite® i mban këmbët të thata.
WA button WA button