Kepuce Camper

Kepuce Camper

Kepuce Camper

Kepuce Camper

Kepuce Camper

Kepuce Camper
Duke filluar nga ALL11,299.00
Disponueshmëri: Ne gjendje
SKU
K100519-004
Krijuar me materiale të zgjedhura me kujdes dhe sipas teknikës Strobel, këto këpucë ofrojnë fleksibilitet të shtuar. Sholla prej gome i bën të parrëshqitshme dhe pjesa e brendshme OrthoLite® i mban këmbët të thata.
WA button WA button