Sandale El Naturalista

Sandale El Naturalista

Sandale El Naturalista

Sandale El Naturalista

Kepuce El Naturalista

Kepuce El Naturalista
Duke filluar nga ALL11,799.00
Disponueshmëri: Ne gjendje
SKU
N5274
Kepuce El Naturalista per femra. Materiali prej kamoshi i nje cilesie te larte dhe i papershkueshem nga uji. Sholla e tyre eshte teper fleksibel dhe pershatet me kemben.
WA button WA button