Sandale Camper

Sandale Camper

Sandale Pikolinos

Sandale Pikolinos

Sandale Camper

Sandale Camper
Duke filluar nga ALL17,899.00
Disponueshmëri: Ne gjendje
SKU
K201168-002
Sandale të zeza për femra, pjesa e sipërme përbëhet nga 100% lëkurë. Versioni veror i linjës Meda paraqet një sandale me takë mesatare shumë femërore dhe joformale.
WA button WA button