Sandale El Naturalista

Sandale El Naturalista

Sandale El Naturalista

Sandale El Naturalista

Sandale El Naturalista

Sandale El Naturalista
Disponueshmëri: Out of stock
SKU
N5068
Sandale El Naturalista per femra. Ngjyre blu. Pershatet ne formen natyrale te kembes permes formes se saj te rehatise dhe shtrojave , cdo hap eshte nje kenaqesi.
WA button WA button