Rroba banje Aqua Wave

Rroba banje Aqua Wave

Rroba banje Aqua Wave

Rroba banje Aqua Wave
Duke filluar nga ALL2,759.60 Cmimi ALL6,899.00
Disponueshmëri: Ne gjendje
SKU
5902786043996
Rroba banje Aqua Wave e bërë nga materiale me cilësi më të lartë. E përkryer për plazh ose pishinë, shumë e rehatshme dhe me stil.
WA button WA button